آموزش کورل دراو

کورل دراو، یک ابزار قدرتمند برای طراحی گرافیکی است که می تواند برای طیف گسترده ای از پروژه های خلاقانه مورد استفاده قرار گیرد. در اینجا نکات زیادی را در مورد کورل دراو(CorelDRAW) یاد خواهید گرفت. این آموزش مخصوص کسانی است که تازه با کورل دراو آشنا شده اند. این آموزش، بسیاری از موضوعات را پوشش می دهد. بعنوان مثال، این آموزش ها، ما را با ابزارهای زیادی که در پروژه ی خود به آنها نیاز داریم آشنا می کند.


سیستم مورد نیاز برای Suite X8- CorelDRAW:

1. ویندوز 7، ویندوز 8 ،ویندوز 10، به صورت 32 یا 64 بیت، به همراه بروزرسانی ها.

2. Intel Core AMD Athlon 64 or i3/5/7

3. یک گیگ فضای خالی هارد.

4. دو گیگ رم.

5. Microsoft .Net Framework 4.6


مزیت های کورل دراو

برای نرم افزارهای طراحی گرافیک، راه های مختلفی وجود دارد که با کمک رایانه می توانیم در مورد آنها اطلاعات به دست بیاوریم. کورل دراو، ابزاری است که نیاز دارد (در کار با آن) خیلی ماهر و با پشتکار باشیم.

بزرگترین جذابیت کورل دراو، استفاده ی راحت از آن است. شرکت کورل، محصولات خود را مدام بهبود می بخشد و کورل دراو، امروزه بهترین انتخاب در زمینه ی طراحی گرافیک است. کورل دراو، مموری کمی را از کامپیوتر اشغال می کند. این نرم افزار تعریف می کند که رایانه با ظرفیت کامل کار کند. کورل دراو، در کارایی(performance) هرگز دچار مشکل نمی شود و به حداقل زمان خاموشی(down-time) نیاز دارد. نصب کورل دراو، در اکثر سیستم ها راحت است و مستقل از سیستم عامل(OS independent) می باشد. برای نصب کورل دراو، می توانیم از لینوکس، یا ویندوز یا دیگر سیستم هایی که همان سرعت و امکانات را دارند، استفاده کنیم. یادگیری کورل دراو، ساده و راحت است. به عنوان یک نرم افزار پرکاربرد و راحت، تعداد دانلودها برای این نرم افزار بسیار زیاد است.


پیش نیازها

نشان داده شده است که افرادی که در زمینه ی طراحی گرافیک، از دانش کافی، قبل از شروع یادگیری این مطالب برخوردار هستند، آنها را بهتر فرا خواهند گرفت.


مخاطبان این آموزش ها

این آموزش های کورل دراو، برای کسانی است که علاقه مند به حرفه ای شدن در زمینه ی طراحی گرافیک هستند. این نرم افزار به شما پیشنهاد شده است تا کار با کورل دراو را شروع کنید و با کاربردهای آن آشنا شوید. با کمک این مقاله، می توانیم کاربرد مبنای تصاویر  و اَشکال را در کورل دراو متوجه شویم.


منابع:

https://www.javatpoint.com/coreldraw

 

برای نظردهی، در سایت عضو شوید یا به آن وارد شوید!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال