به کارگاه ترجمه ی سینا2 خوش آمدید!

تبلیغات شما در اینجا بالا
تصویر تماس

احسان عباسی

مدیر آموزشگاه مجازی سینا

آدرس:

  • فارس-خرامه
  • ایران
ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن:

سایر اطلاعات:

در آموزشگاه آنلاین سینا، به ترجمه و شرح کتب و مقالات مربوط به برنامه نویسی و مکانیک و برق و الکترونیک می پردازیم. لازم به ذکر است که تمامی مقالات منتشر شده رایگان هستند و همگان می توانند از آنها استفاده کنند.


در مورد فروشگاه کتاب های زبان اصلی سینا2

 سایت سینا2، یک راهنمای دسترسی به کتاب های زبان انگلیسی است. به این معنی که چون هیچ مرجع کاملی  برای ایرانیان در زمینه ی دسترسی به کتاب های انگلیسی وجود ندارد، سایت سینا 2 کتاب های مختلف انگلیسی را از منابع و سایت های کمیاب تهیه می کند و به مطالعه ی آن کتاب می پردازد و بررسی می کند که این کتاب ها مناسب چه دسته ای از دانشجویان هستند و خلاصه ای از مفاد کتاب را به زبان فارسی ترجمه می کند و اطلاعات این کتاب را به دانشجو ارائه می دهد و فقط هزینه ی ترجمه ی اطلاعات و هاست دانلود و نگهداری را از کاربر دریافت می کند.


شرح حال احسان عباسی

تاریخ تولد: متولد هشت بهمن 1371

تحصیلات: تحصیلات آکادمیک را تا اواسط سوم دبیرستان رشته ریاضی-فیزیک ادامه دادم و به دلایلی دبیرستان را رها کرده و به مطالعات شخصی از جمله ریاضیات و  علوم مرتبط با آن و همچنین برنامه نویسی پرداختم.

فعالیت در سایت بیاموز: در طی چند سال، به ترجمه ی مقالات و کتاب هایی در سایت بیاموز پرداختم و توانستم در زمینه های زیر، مطالب و کتاب هایی را ترجمه کنم:

  1. نرم افزار متلب
  2. آردوینو
  3. بوت استرپ
  4. جاوا اسکریپت
  5. ای جکس
  6. جاوا
  7. PHP

 

 

فرم تماس

ارسال یک ایمیل. تمام فیلدهایی که با علامت (*) مشخص شده اند ضروری هستند

لینک ها